Förtroendevalda

Kristina Granlund (NL)

Uppdrag (7 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Nacka vatten och avfall AB 2:e vice ordförande 2023-04-13 2024-04-13
Kommunstyrelsens trygghetsutskott Ersättare 2023-02-06 2026-12-31
Val- och demokratinämnden Ersättare 2024-01-29 2026-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Käppalaförbundet Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens miljöutskott Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14