Martin Hellströmer (S)

Kontaktinformation

E-post:
martin.hellstromer@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Natur- och trafiknämnden Ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31