Förtroendevalda

Vilma Mori Aguilar (M)

Kontaktinformation

E-post:
vilma.mori-aguilar@nacka.se

Bild på Vilma Mori Aguilar

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31