Alva Dahn (S)

Kontaktinformation

E-post:
alva.dahn@nacka.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2020-09-14 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Käppalaförbundet Ersättare 2019-12-16 - 2022-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31