Förtroendevalda

Malin Gunnesson (KD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nacka vatten och avfall AB Ersättare 2018-04-26 - 2019-04-21
Tillgänglighetsrådet Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31