Förtroendevalda

Esa Pekka Örmä (SD)

Kontaktinformation

E-post:
esapekka.orma@nacka.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
GruppLedare Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31