Förtroendevalda

Lena Gonäs (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förbundet för Tyresåns vattenvårdsförbund Ersättare 2019-04-01 - 2022-03-31
Tyresåns vattenvårdsförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31