Emelie Norborg Friberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
emelie.friberg@nacka.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Nacka Stadshus AB Ledamot 2020-04-01 - 2021-03-31
Utbildningsnämnden 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31