Förtroendevalda

Amanda Sandholm (V)

Kontaktinformation

E-post:
amanda.sandholm@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31