Förtroendevalda

Andreas Brännström (M)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.brannstrom@nacka.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Brottsförebyggande rådet i Nacka Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens stadsutvecklingsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän Nämdeman 2017-10-16 - 2019-12-31
Utbildningsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31