Förtroendevalda

Tomas Ottosson (V)

Kontaktinformation

E-post:
tomas.ottosson@nacka.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-06 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens stadsutvecklingsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31