Förtroendevalda

Oliver Rykatkin (M)

Kontaktinformation

E-post:
oliver.rykatkin@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Filmpool Stockholm-Mälardalen ekonomisk förenings årstämma Ombud 2018-04-01 - 2019-03-31
Fritidsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14