Förtroendevalda

Annelie Stiglund (M)

Kontaktinformation

E-post:
annelie.stiglund@nacka.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31