Förtroendevalda

Louise Wallenblad (SD)

Kontaktinformation

E-post:
louise.wallenblad@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14