Förtroendevalda

Magnus Sjöqvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
magnus.sjoqvist@nacka.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Käppalaförbundet Ersättare för ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Nacka vatten och avfall AB Ledamot 2021-03-21 - 2022-03-20