Förtroendevalda

Tomas Hjort (C)

Kontaktinformation

E-post:
tomas.hjort@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14