Förtroendevalda

Fredrik Holmqvist (V)

Kontaktinformation

E-post:
fredrik.holmqvist@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-03-04 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-02-06 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31