Förtroendevalda

Alexi Strandberg (C)

Kontaktinformation

E-post:
alexi.strandberg@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-06 - 2022-10-14
Val- och demokratinämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31