Förtroendevalda

Ella Tegsten (S)

Kontaktinformation

E-post:
ella.tegsten@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fritidsnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14