Förtroendevalda

Anna Kjellin Flory (M)

Kontaktinformation

E-post:
anna.florykjellin@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens miljöutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31