Björn Friberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.friberg@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Natur- och trafiknämnden Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31
Naturvårdsrådet 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31
Val- och demokratinämnden 2:e vice ordförande 2020-10-12 - 2022-12-31