Förtroendevalda

Johan Hiller (M)

Kontaktinformation

E-post:
johan.hiller@nacka.se

Bild på Johan Hiller

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämndens myndighetsutskott Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31