Förtroendevalda

Filip Wiljander (M)

Kontaktinformation

E-post:
filip.wiljander@nacka.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbets- och företagsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet Stockholms Län, KSL:s förbundsmöte Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens stadsutvecklingsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samordningsförbundet VärNa Ledamot/Representant 2019-01-01 - 2021-07-02