Förtroendevalda

Martin Sääf (L)

Kontaktinformation

E-post:
martin.saaf@nacka.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet Stockholms Län, KSL:s förbundsmöte Ombud 2019-01-28 - 2022-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Södertörns brandförsvarsförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31