Andreas Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.andersson@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbets- och företagsnämnden Ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31
Deltidsengagerade förtroendevalda Ledamot 2020-09-14 - 2020-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14