Förtroendevalda

Göran Börjesson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
goran.borjesson@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31