Förtroendevalda

Maria Raner (S)

Kontaktinformation

E-post:
maria.raner@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nacka Stadshus AB Ersättare 2018-04-01 - 2019-03-31