Förtroendevalda

Annika Jung (M)

Kontaktinformation

E-post:
annika.jung@nacka.se

Bild på Annika Jung

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämdeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Socialnämndens socialutskott Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Val- och demokratinämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31