Helena Westerling (S)

Kontaktinformation

E-post:
helena.westerling@nacka.se

Bild på Helena Westerling

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunförbundet Stockholms Län, KSL:s förbundsmöte Ersättare för ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens stadsutvecklingsutskott 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämndens myndighetsutskott 2:e vice ordförande 2020-01-01 - 2020-12-02
Nacka Stadshus AB Ersättare 2020-04-01 - 2021-03-31