Förtroendevalda

Ninni Lindberg (MP)

Kontaktinformation

E-post:
ninni.lindberg@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämdeman 2016-09-12 - 2019-12-31
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31