Förtroendevalda

Dominique Faymonville (M)

Kontaktinformation

E-post:
dominique.faymonville@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Natur- och trafiknämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Val- och demokratinämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31