Förtroendevalda

Martin Hedman (C)

Kontaktinformation

E-post:
martin.hedman@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-11-19 - 2022-10-14
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31
Socialnämndens socialutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31