Förtroendevalda

Andreas Falk (S)

Kontaktinformation

E-post:
andreas.falk@nacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
AB Vårljus ersättare för ombud 2018-04-01 - 2019-03-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31