Förtroendevalda

Louise Ollivier (MP)

Kontaktinformation

E-post:
louise.ollivier@nacka.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Natur- och trafiknämnden Ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31