Förtroendevalda

Karin Teljstedt (KD)

Kontaktinformation

E-post:
karin.teljstedt@nacka.se

Uppdrag (11 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Kommunstyrelsens verksamhetsutskott Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens trygghetsutskott Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Fritidsnämnden Ordförande 2024-01-01 2024-12-31
Centrala Nacka marknadsbolag AB 1:e vice ordförande 2023-04-21 2024-04-17
Krisledningsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Nacka Stadshus AB Ledamot 2023-04-21 2024-04-21
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens miljöutskott Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunstyrelsens stadsutvecklingsutskott Ersättare 2023-01-01 2026-12-31